Neden Star of Bosphorus?

Uzman Kadro

Neden Star of Bosphorus?

Star of Bosphorus, Türkiye'de operatör bağımsız, güvenilir, kurumsal ölçekli veri merkezi zinciri kurmayı hedeflemiş profesyonel ve sistematik bir girişimdir. Veri merkezi altyapısı ve operasyonları konusunda dünyanın en iyi uzmanlarını Türk işletmelerinin yüksek potansiyeli ile bir araya getirerek, ülkenin sınıfında en iyi veri merkezi hizmetlerini sağlamak için çalışıyoruz. BT sektörü tarafından kabul görmüş uluslararası standartlara uygun çözümlerimizle şirketinizin altyapı ve BT ihtiyaçlarına servis vermeye hazırız.

Şirketinizin asıl önemli faaliyetlere odaklanabilmesi ve IT altyapı yükünü bize bırakabilmesi için, ekibimiz ve partnerlerimiz bütünsel bir barındırma, yönetilen hizmetler ve bulut kaynakları portföyü oluşturmak üzere çalışıyoruz.

Star of Bosphorus’ta; veri merkezi endüstrisinin en profesyonel ve en bilgili veri merkezi danışmanları, mühendisleri, mekanik uzmanları ve teknisyenleri ile çalışıyoruz. Ekibimiz, veri merkezi teknolojilerine ilişkin pratik deneyimi sayesinde müşterilerimize mümkün olan en iyi çözümleri sunmakta ve veri merkezi faaliyetlerimizi geliştirmektedir.