Neden Star of Bosphorus?

Güvenirlik

Neden Star of Bosphorus?

Bir veri merkezinin sağlayacağı kesintisiz çalışma süresi operasyonların sürekliliğinin sağlanması açısından vazgeçilmezdir. Star of Bosphorus, Uptime Institute tarafından sertifikalandırılmış tasarım ve tesis yetkinlikleri ile benzersiz bir servis düzeyi sağlıyor. Sismik izolasyonlu yapı teknolojisi sayesinde deprem sırasında operasyon sürekliliği garanti altına alınıyor. Tier III tasarım ve tesis sertifikası gerekliliği olarak %99,982 ayakta kalma düzeyi ile rakiplerinden sıyrılıyor.

Veri güvenliğinin kritik hale geldiği günümüzde veri kayıpları, ölçeğine göre şirketlere milyon dolarlar düzeyinde maddi kayıplara mal olabiliyor. Personel sayısından, işletme yönetimi, malzeme kalitesi ve tedarik yönetimine kadar detaycı yaklaşımıyla operasyonel sürekliliği garantileyen Star of Bosphorus, herhangi bir afet ya da elektrik kesintisi gibi acil durumlarda sunduğu kesintisiz hizmetle veri bütünlüğünü koruyarak olası kayıpların önüne geçiyor.

16 MW toplam elektrik gücü; 2 adet harici güç beslemesi, 2N yedekli güç sistemi, harici elektrik kesintilerinde sürekli operasyon için asgari 72 saatlik yakıt depolamayla destekleniyor.

Sismik İzolasyon Bilgi Dökümanı için tıklayınız.